Ramazan SOLMAZ
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı
HAVA DURUMU
DIYARBAKIR
RESMİ KURUMLAR

İLETİŞİM AİLE'DE BAŞLAR KONFERANSI

Aile, fertlerin ilk eğitimi aldığı, kişinin sevgi ve saygıyla tanışıp birey olarak ortaya çıktığı en önemli kurumumuz olup, toplumun tüm unsur ve kurumlarının temelde aile değerlerini ve ailenin önemini benimseyerek hareket etmesi, bu bağlamda; toplumda bu farkındalığın oluşturulması ve sorunların temeline dikkat çekilmesi gerektiği düşüncesinden hareketle Diyarbakır Valiliği ve Karacadağ Kalkınma Ajansı ile işbirliği halinde, Aile İçi İletişimi konu alan bir konferans düzenlenmiştir.

Konferansımıza Türkiye genelinde 1600' ün üzerinde konferans ve seminere katılarak yaklaşık 420 bin insana ulaşan İletişim Uzmanı Mehmet Fatih AKBABA konuşmacı olarak katılmış ve kendisiyle 3 farklı salonda konferans gerçekleştirilmiştir. 1 Nisan 2014 günü Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı konferans salonunda düzenlenen ilk etkinliğimize Denetimli Serbestlik altında takibi gerçekleştirilen, Açık Ceza İnfaz Kurumunda bulunan ve Umut Yıldızı projesinde kurs alan dezavantajlı ve sosyal risk altında bulunan yaklaşık 300 kişi,22 Nisan 2014 günü Diyarbakır E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu konferans salonunda düzenlenen ikinci etkinliğimize Ceza İnfaz Kurumunda bulunan tutuklu ve hükümlülerden oluşan yaklaşık 100 kişi, 22 Nisan 2014 günü Diyarbakır Cahit Sıtkı Tarancı Kültür Merkezinde düzenlenen son etkinliğimize ise Diyarbakır İl Protokolü ve kamu kurumu personelinden oluşan yaklaşık 250 kişi katılmıştır.

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Diyarbakır Adliyesi Resmi Web Sitesi ©2015 Tüm Hakları Saklıdır. Diyarbakır Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından Hazırlanmıştır...